Slávime 2. adventnú nedeľu, zároveň prvú nedeľu mesiaca. O 14.00 hod. je prvonedeľná pobožnosť. /samolepky pre deti + modlitba Anjel Pána zo sv. otcom/

O 17.00 hod. sme od našich mladých srdečne pozvaní na adventný koncert z príležitosti 100 – ho výročia požehnania farských zvonov.

Po.: za obrátenie hriešnikov
Ut.: + Štefana, + Alžbetu, + Annu, + Alojza Lazovych
St.: + Michala, + Juraja Kanisovych a + manželky /R 6.30 hod./
Št.: 6.30 za Visolajskych farníkov
      17.30 Antona, + Máriu Moškovych a + rodičov
Pi.: + Pavla, + Máriu Vačkovych + Ladislava a + Ľudmilu
So.: 18.30 /s pl. nedele/ + Jozefa Hiju a rodičov
        10.30 za Visolajskych farníkov

/Je možnosť si dať zapísať na nový rok v sakristií kostola na úmysle sv. omší/

Ut.: ľub. spom. sv. Mikuláša, biskupa.
St.: spom. sv. Ambróza, biskupa a učiteľa Cirkvi.
Št.: cirkevne prikázaná slávnosť Nepoškvrnené Počatie Preblahoslavenej Panny Márie, ktorý nás vo svedomí viaže účasťou na sv. omši ako v nedeľu. Sv. omše: 6.30 a 17.30 hod.

V St., Pi. a So. sú zimné kántrové dni. Záväzný je jeden z nich. Obsahom je: príchod Božieho kráľovstva do rodín, duchovná obnova rodín, pokoj a spravodlivosť vo svete.

Rorátna sv. omša v druhom adventnom týždni bude: v stredu a štvrtok.

Je možnosť si v sakristii zahlásiť nové adresy tých farníkov, ktorí zo zdravotných dôvodov nemôžu pristúpiť k Vianociam k sv. spovedi. U tých, ktorých som bol k Veľkej noci už zahlasovať nemusíte. Kedy ich prídem vyspovedať Vám dám včas vedieť. Predvianočná sv. spoveď bude v nedeľu 18.decembra popoludní.

V čase od 15.-23. decembra bude predvianočný deviatnik „Hľadanie prístrešia pre sv. Rodinu“. Bližšie informácie máte na výveske pred kostolom.

Je možnosť si zakúpiť nové i staršie čísla kat. novín. Téma n.č.: „Advent s knihou“

O upratanie kostola a okolia by som prosil skupinu č. 5.

Za Vašu službu, podporu i financie pre farnosť sPBz.

Budúcu 3. adventná je – „Gaudete“ – nedeľa radosti.