Slávime 1. adventnú nedeľu začiatok nového cirkevného roka  cyklu A, ale i nového liturgického obdobia Advent. Vyprosujem a prajem Vám požehnaný adventný čas. / samolepky pre deti + modlitba Anjel Pána zo sv. otcom/

Po.: + Štefana, + Zdenku Ďurkovičovych a + rodičov
Ut.: + Milana Kujanika a + rodičov.
St.: + Jozefa, + Antóniu Moškovych, + Stanislava a + Emila/R 6.30 hod./
Št.: + Jozefa Ondrášika a + rodičov
Pi.: + Stanislava Bajzíka a + rodičov
So.: 18.30 /s pl. nedele/ ZBP a ochranu čl. r. Benkovej a Šebovej
        10.30 za Visolajskych farníkov

/Je možnosť si dať v sakristií pracovné dni zapísať na úmysle svoje sv. omše Niekoľko termínov je voľných ešte v tomto roku, alebo už aj na nový/

St.: neprikázaný sviatok sv. Ondreja, apoštola.
Pi.: prvý piatok
So.: spom. sv. Františka Xaverského, kňaza – prvá sobota.

Rorátne – ranné sv. omše v adventnom čase budú bývať o 6.30 hod.

Sv. ruženec ráno bude bývať po rorátnej sv. omši. Pred večernými sv. omšami – 40. min.piatok sa majú možnosť predmodlievať deti a mládež/, Večeradlo s PM -sobota 17.30 hod. poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou bude štvrtok po sv. omši,večernú modlitbu o 20.00 hod. môžeme obetovať za pokoj a mier vo svete. Na duchovné pobožnosti  ste srdečne pozvaní.

V tomto týždni je prvý piatok mesiaca. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. V Št. a Pi.- hodinu pred sv. omšou.

Pre deti a mládež vo Št. a Pi.: 16.30 – 17.00 hod. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom.

Je možnosť si zakúpiť nové i staršie čísla kat. novín. Téma n.č.: „Sakrálny priestor“

Aj v tomto čase adventu bude možnosť si zakúpením vianočnej „farskej guľôčky“, kde je vyobrazený náš farský kostol finančne podporiť našu farnosť. Cena zostáva nezmenená.

O upratanie kostola a okolia by som prosil skupinu č. 4.

Za Vašu službu, podporu i financie pre farnosť sPBz.

Budúcu nedeľu je 2. adventná. O 17.00 hod. bude v našom kostole adventný koncertz príležitosti 100 – ho výročia požehnania farských zvonov. Mladí pod vedením p. Bakošovej nás na koncert srdečne pozývajú.