Oznamy : 23.12 – 26.12.2021

K sv. spovedi je možnosť 30. min. pred sv. omšou.

Št.: + Katarínu, + Antona Repkovych a + rodičov z obidvoch strán
Pi.: + Štefana, + Alenu Krškovych/R. 7.30 hod/
        22.00 hod. /s platnosťou slávnosti/ na úmysel kňaza
So.: 7.30 + Ondreja, + Paulínu Hanidžiarovych + synov: Jozefa, Alojza a Juraja/ úmysel z neverejných sv. omší
        9.00 + Antona, + Máriu Moškových a + rodičov / úmysel z neverejných sv. omší
        10.30 za Visolajských farníkov
Ne.: 7.30 + Štefana, + Máriu a + Štefana Hájekovych
        9.00 + Milana Kujanika a + rodičov z obidvoch strán /úmysel z neverejných sv. omší
        10.30 za Visolajských farníkov

Modlitba sv. ruženca býva 40. min. pred sv. omšou, štvrtková adorácia ako i modlitba za odvrátenie pandémie  bývajú v zvyčajných termínoch.

Po rannej sv. omši na Štedrý deň – v piatok bude možnosť si zobrať Betlehemské svetlo.

So.slávnosť Narodenia Pána Ježiša

Sv. omše: v piatok 22.00/s pl.slávnosti/, v deň slávnosti: 7.30, 9.00 a 10.30 hod.

V deň slávnosti Narodenia Pána bude o 16.00 hodpožehnanie detí, ktoré bude ukončená eucharistickým požehnaním.

Je možnosť si zakúpiť  vianočnú ozdobu s motívom nášho kostola ako i aktuálne číslo Kn. DsPBz.

Budúca nedeľa je sviatok sv. Rodiny. Sv. omše: 7.30, 9.00 a 10.30 hod.