Slávime šiestu nedeľu v cezročnom období, zároveň poslednú nedeľu pred pôstnym obdobím.

St.: Popolcová streda začiatok pôstneho obdobia.

V tento deň je prísny pôst. Dovolené je iba raz sa dosýta najesť. Je to zároveň deň pokánia.

O 17.30 bude živé vysielanie sv. omše z našej farnosti cez facebook – Farnosť Visolaje

Počas pôstneho obdobia sa odporúča hlboká duchovná pobožnosť krížová cesta. Cez Fb sa ju budete môcť so mnou modliť vždy v piatok o 17.30 hod.

V nedeľu bude na súkromnej rovine.Radi sa ju v pôstnom období modlime o to viac prežívajme a tak si pri nej oživujem veľkú Ježišovu lásku ku každému jednému z nás.

Počas neverejných sv. omší predsieň kostola býva denne otvorená.

Nezabúdajme si nájsť čas na návštevu Pána Ježiša prítomného pod spôsobmi chleba a vína v Eucharistií medzi Nami. /pri dodržaní všetkých epidemiologických predpisov/

V dennej modlitbe sme spolu v čase: 20.00 – 20.05 hod. za odvrátenie pandémie. Na znak toho zvonia zvony. Modliť sa môžeme ľubovoľnú modlitbu.

Srdečné Pán Boh zaplať, všetkým tým, ktorí aj v tomto týždni si našli spôsob ako podporiť svoju farnosť finančne, keď farnosť nemá žiaden finančný prijem/zvonček, ofery/ milodarom na kostol. /Farnosť nemá od nikoho žiadnu finančnú dotáciu/

Číslo bankového účtu farnosti je aj na webovej stránke či fb.

V predsieni kostola je možnosť si zakúpiť aktuálne číslo KN.

Budúca nedeľa je 1. pôstna .

O 10.30 bude živé vysielanie sv. omše z našej farnosti cez facebook – Farnosť Visolaje