Slávime druhú nedeľu v cezročnom období.

Predsieň kostola býva otvorená denne. Nezabúdajme si nájsť čas na návštevu Pána Ježiša prítomného pod spôsobmi chleba a vína v Eucharistií. Hlavne v tomto čase, keď nemôžeme byť na sv. omši v našom kostole.

V rámci vychádzky, keď sa zastavíme v predsieni kostola cez deň tak isto nič neporušíme a nikde sa nenakazíme…/samozrejme pri dodržaní všetkých hygienických predpisov/ pozývam Vás na takéto stretnutie s Pánom Ježišom, keď už nie denne, tak aspoň týždenné…

V dennej modlitbe sme spolu v čase: 20.00 – 20.05 hod. za odvrátenie pandémie. Na znak toho zvonia zvony. Skúsme osloviť aj svojich najbližších, známych aby Nás bolo stále viac a viac modliacich sa pre tak správny úmysel. „Proste a dostanete, klopte a otvoria Vám…“len v Bohu máme istotu a oporu. Len Dobrý Pán Boh nám môže pomôcť z tohto nešťastia… prosme HO. Modliť sa môžeme ľubovoľnú modlitbu.

Srdečné Pán Boh zaplať, že niektorí z Vás si nájdete spôsob ako farnosť podporiť v tomto čase, keď farnosť nemá žiaden finančný prijem /zvonček, ofery/ milodarom na kostol. /Farnosť nemá od nikoho žiadnu finančnú dotáciu/

V predsieni kostola je možnosť si zakúpiť aktuálne číslo KN.

Št.: spom. sv. Agnesy, panny a mučenice.
V čase od 18.1. – 25.1. je Týždeň modlitieb za Jednotu Kresťanov.

Budúca nedeľa je 3v období cez rok – nedeľa Božieho Slova.