Slávime 5. pôstnu nedeľu.

Dnes je slovenskými biskupmi vyhlásená zbierka na pomoc prenasledovaným kresťanom a utečencom. Akou formou môžete prispieť je na plagáte na nástenke pred kostolom. DsPBz.

Št.: neprikázaná slávnosť Zvestovanie Pána.
O 17.30 bude živé vysielanie sv. omše z našej farnosti cez Facebook.

Pobožnosť krížovej cesty vysielanej cez facebook bude v piatok o 17.30 hod.

Radi sa pobožnosť Krížovej cesty modlime aj súkromne.

Počas neverejných sv. omší predsieň kostola býva denne otvorená. /pri dodržaní všetkých epidemiologických predpisov/

V dennej modlitbe sme spolu v čase: 20.00 – 20.05 hod. za odvrátenie pandémie. Na znak toho zvonia v našej farnosti zvony. Modliť sa môžeme ľubovoľnú modlitbu.

Srdečné Pán Boh zaplať tým, ktorí aj v tomto týždni si našli spôsob ako podporiť svoju farnosť finančne milodarom na kostol/Farnosť nemá od nikoho žiadnu finančnú dotáciu/ Pán Boh zaplať samozrejme aj tým, ktorí podporili milodarom na kostol prostredníctvom farského účtu, ktorí je uverejnený na webovej stránke farnosti či na facebooku.

Kto by si chcel dať odslúžiť sv. omšu/še/ na svoj úmysel aj v čase neverejných sv. omší môže sa so mnou spojiť či už telefonicky, alebo osobne a dohodneme sa na termíne. Dobrodincom PBz.

V predsieni kostola je možnosť si zakúpiť aktuálne číslo Katolíckych novín.

Zo soboty na nedeľu sa mení zimný čas na letný. Spíme o hodinu menej, ručičky hodiniek sa posúvajú o 1. hodinu dopredu.

Budúca nedeľa je začiatok Veľkého týždňa Kvetná nedeľa.

O 10.30 bude živé vysielanie sv. omše z našej farnosti cez Facebook.