Slávime 4. pôstnu nedeľu – nedeľu radosti /laetare/

Pi.: slávnosť sv. Jozefa, ženích Preblahoslavenej Panny Márie.
O 17.30 bude živé vysielanie sv. omše z našej farnosti cez facebook – Farnosť Visolaje

Pobožnosť krížovej cesty vysielanej cez fb bude v stredu o 17.30 hod./zmena/

Radi sa pobožnosť Krížovej cesty modlime aj súkromne.

Počas neverejných sv. omší predsieň kostola býva denne otvorená. /pri dodržaní všetkých epidemiologických predpisov/

V dennej modlitbe sme spolu v čase: 20.00 – 20.05 hod. za odvrátenie pandémie. Na znak toho zvonia zvony. Modliť sa môžeme ľubovoľnú modlitbu.

Srdečné Pán Boh zaplať, ktorí aj v tomto týždni si našli spôsob ako podporiť svoju farnosť finančne milodarom na kostol/Farnosť nemá od nikoho žiadnu finančnú dotáciu/ Pán Boh zaplať samozrejme aj tým, ktorí podporili milodarom na kostol prostredníctvom farského účtu, ktorí je uverejnený na webovej stránke farnosti či na fb.

Kto by si chcel dať odslúžiť sv. omšu/še/ na svoj úmysel aj v čase neverejných sv. omší môže sa so mnou spojiť či už telefonicky, alebo osobne a dohodneme sa na termíne. Dobrodincom PBz.

V predsieni kostola je možnosť si zakúpiť aktuálne číslo KN.

Budúca nedeľa je 5. pôstna . /tkz. smrtná/

O 10.30 bude živé vysielanie sv. omše z našej farnosti cez facebook – Farnosť Visolaje