Prežívame 23. nedeľu v období cez rok.

O 14.00 hod. je prvonedeľná pobožnosť.

Po.: +Jozefa, + Antóniu Moškovych a + čl. r. Balátovej
Ut.: + Máriu, + Jána a + Jozefa Chlebanovych
St.: + čl. r. Moškovej a Balátovej /R/
Št.: + čl. r. Jandovej
Pi.: + Matúša, + Alžbetu a + brata Jána
So.: + Jozefa a + Františka Baránka /s platnosťou nedele/
        10.30 za Visolajských farníkov

Ut.: spom. sv. Košických mučeníkovň
St.: neprikázaný sviatok, ale veľmi uctievaný Narodenie Preblahoslavenej Panny Márie

Modlitba sv. ruženca, poklona pred Najsvätejšou  Oltárnou Sviatosťou ako i  modlitba za odvrátenie pandémie v našej farnosti sú v zvyčajných termínoch.

Štvrtková poklona pre Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou bude obetovaná ako bezprostredná duchovná príprava pre návštevou sv. otca Františka v našej krajine, zároveň duchovné spojenie s medzinárodných Eucharistickým kongresom v Budapešti, ktorý v tomto týždni u našich susedov prebiehaSte srdečne pozvaní.

O upratanie kostol a okolia by som prosil v sobotu skupinu č. 7. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať sPBz.

Je možnosť si zakúpiť: aktuálne číslo KN ako i Knihu Kníh sv. Písmo – Nový zákon.

Budúca nedeľa je 24. cezročná nedeľa.

Z dôvodu návštevy sv. otca v našej krajine sv. omša pri kaplnke Sedembolestnej Panny Márie v našej farnosti bude už na budúcu nedeľu o 10.30 hod.