Slávime 2. pôstnu nedeľu.

Férie po 2. pôstnej nedeli.

Pobožnosť krížovej cesty vysielane cez fb bude v piatok o 17.30 hod.

Radi sa túto pobožnosť v pôstnom období modlime aj súkromne a tak prežívajme a oživujem si veľkú Ježišovu lásku ku každému jednému z nás.

Počas neverejných sv. omší predsieň kostola býva denne otvorená. /pri dodržaní všetkých epidemiologických predpisov/

V dennej modlitbe sme spolu v čase: 20.00 – 20.05 hod. za odvrátenie pandémie. Na znak toho zvonia zvony. Modliť sa môžeme ľubovoľnú modlitbu.

Srdečné Pán Boh zaplať, všetkým tým, ktorí aj v tomto týždni si našli spôsob ako podporiť svoju farnosť finančne, keď farnosť nemá žiaden finančný prijem/zvonček, ofery/ milodarom na kostol. /Farnosť nemá od nikoho žiadnu finančnú dotáciu/ Číslo bankového účtu farnosti je aj na webovej stránke aj na fb.

Do Veľkej noci bude možnosť podporiť milodarom na kvety do Božieho hrobu, ako i výzdobu počas celého liturgického roka. Pokladnička na tento cieľ bude v predsieni kostola. DsPBz

Kto by si chcel dať odslúžiť sv. omšu/še/ na svoj úmysel aj v čase neverejných sv. omší môže sa so mnou spojiť či už telefonicky, alebo osobne a dohodneme sa na termíne. Dobrodincom PBz.

V predsieni kostola je možnosť si zakúpiť aktuálne číslo KN.

Budúca nedeľa je 3. pôstna.

O 10.30 bude živé vysielanie sv. omše z našej farnosti cez facebook – Farnosť Visolaje