Slávime 17. cezročnú nedeľu.

Aj v tomto týždni sv. omše v pracovné dni budú: ranné – Po., St. a Pi., večerné – Ut., a Št., nedeľné – So./s platnosťou. nedele/ a nedeľu 7.30 a 10.30 hod.

Po.: + Františka a + Zuzanu Markovych /Rzmena
Ut.: + Michala, +Annu, + Jaroslava a + Ľudmilu Kubišovych
St.: + Jozefa Štefanca a + rodičov /R/
Št.: + Veroniku, + Pavla, + Jána a + Juraja Čižmárovych
Pi.: + Ignáca, + Antoniu a + synovia: Pavla a Alojza Krškovych /Rzmena
So.: 18.30 + Miloša, + Pavla, + Juraja, + Žofiu, + Irenu a + čl. r. Hijovych/ s platnosťou nedele/
        10.30 za Visolajských farníkov

Po.: spom. sv. Joachima a Anny, rodičov Preblahoslavenej Panny Márie.
Ut.: spom. sv. Gorazda a spoločníkov.
Št.: spom. sv. Marty.
So.: spom. sv. Ignáca z Loyoly, kňaza.

Modlitba sv. ruženca, poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou  ako i modlitba za odvrátenie pandémie v našej farnosti sú v zvyčajných termínoch. Ste srdečne pozvaní.

V utorok pre starší žiakov, študentov ako i dospelých je možnosť byť účastní farskej cyklopúte ak nám to počasie dovolí. Začiatok o 9.30 hod. z pred fary. Potrebná je prilba.

Pastoračná návšteva sv. otca na SK 12.-15.septembra.: kto by chcel a má záujem ísť na sv. omšu zo sv. otcom v Šaštíne, môže sa prihlásiť v sakristií  kostola. Pôjde autobus z farnosti. Cena za dopravu na osobu je 13€. Treba sa prihlásiť do konca augusta./podmienka je plne zaočkovaný/

O upratanie kostol a okolia by som prosil v sobotu o 8.00 hod. skupinu č. 1. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať sPBz.

Aktuálne číslo KN je možnosť si zakúpiť pri dverách kostola.

Hodnotný, vhodný a hlavne duchovný  darček máte možnosť si zakúpiť na stolíku pred spovedelnicou: Knihu Kníh sv. Písmo /Nový zákon/ 1 ks. 13€.

Je možnosť si zobrať z  predsiene kostola aj časopis

Budúca nedeľa je 18. v období cez rok.