Prežívame 13. cezročnú nedeľu.

Po.: + Zdenku a + Štefana Ďurkovičovych /R/ zmena
Ut.: 7.30 na úmysel kňaza
        18.30 + Pavla, + Jozefínu Dubajovych a + rodičov
St.: 8.00 hod.: + Jána a + Máriu Lukačovych /R/ zmena
Št.: + Máriu, + Pavla Palkechovych a + rodičov z obidvoch strán
Pi.: + Martu , + Ladislava Hanidžiarovych a + rodičov z obidvoch strán
So.: 18.30 + Jána, + Gizelu, + Vincenta Hanincovych a + synov/ s platnosťou nedele/
        10.30 za Visolajských farníkov

Po.: spom. sv. Ireneja, biskupa a mučeníka.
Ut.: slávnosť sv. Petra a Pavla, apoštolov.  Každého pokrsteného kresťana – katolíka viaže účasť na sv. omši ako v nedeľu. Sv. omše, keďže je pracovný deň: 7.30  a 18.30 hod.
Pi.: neprikázaný sviatok Návšteva Preblahoslavenej Panny Márie – prvý piatok
So.: neprikázaný sviatok sv. Tomáša, apoštola – prvá sobota.

Modlitba sv. ruženca, poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou  ako imodlitbaza odvrátenie pandémie v našej farnosti sú v zvyčajných časoch i dňoch. Ste srdečne pozvaní.

V stredu pri sv. omši o 8.00 hod. budeme spoločne zo žiakmi a pedagógmi Z.Š ďakovať za dary od Pána Boha, ktoré sme obsiahli v končiacom sa školskom roku 2020/21.

V tomto týždni je prvý piatok mesiaca. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. Vo Št. a Pi.- hodinu pred sv. omšou.

Pre deti a mládež vo Št. a Pi. – 17.30 – 18.00 hod. Najkrajšie poďakovanie Pánu Bohu za Božie dary, dosiahnuté končiacom šk. roka je mať čisté srdce. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom.

V piatok dopoludnia navštívim chorých farníkov v ich príbytku.

Na slávnosť solúnskych sv. bratov Cyrila a Metoda 5.7. o 17.00 hod. mladí našej farnosti pripravujú „Koncert vďaky“. Bližšie informácie máte na nástenke pred kostolom.

Aktuálne číslo KN je možnosť si zakúpiť pri dverách kostola.

O upratanie kostol a okolia v sobotu o 8.00 hod. by som prosil skupinu č. 9. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať sPBz.

Budúca nedeľa je 14. v období cez rok, zároveň prvá nedeľa mesiaca.