Slávime slávnosť Najsvätejšej TrojiceZároveň je aj prvá nedeľa mesiaca. Prvonedeľná pobožnosť sa prekladajú na budúcu nedeľu.

Št.: cirkevne prikázaný sviatok Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi.
Sv. omše: 7.30, 18.30 hod. Po večernej sv. omši za priaznivého počasia bude eucharistická procesia „tkz. oltáriky“ po farnosti. Deti nech si zo sebou prinesú lupienky z kvetov, aby aj takýmto spôsobom vyjadrili úctu a vďačnosť Pánu Ježišovi prítomnému medzi nami. Taktiež by som prosil ochotných ľudí o prípravu oltárikov. Veľká vďaka.

So.: spom. sv. Antona Paduánskeho, kňaza a učiteľa Cirkvi.

Sv. ruženec býva – 40. min. pred sv. omšou.

Ut. 17.55 hod. pred sv. omšou sa číta sv. písmo na pokračovanie – lektúra.

Približne ráno od 8.00 hod. sa otvára predsieň kostola, kde je možnosť si prečítať aktuálne Božie slovo daného dňa. Keď pôjdete na cintorín a nedá sa Vám prísť na sv. omšu môžete tak urobiť a zastaviť sa na poklonu Sviatostného Pán Ježiša a zároveň si prečítať Jeho slovo pre mňa v daný deň.

O upratanie kostol v sobotu by som prosil skupinu č. 9. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Budúca nedeľa je 11 v období cez rok.

Po.: ZBP pre Martinu
Ut.: + Jána Hanidžiara a + rodičov