Slávime 7. veľkonočnú nedeľu.

Dnes po sv. omši o 10.30 hod. je katechéza pre birmovancov.

Ut.: spom. sv. Filipa Neriho, kňaza.

15. min. pred sv. omšou býva májová pobožnosťV sobotu za priaznivého počasia májová pobožnosť bývať o 18.00 hod. aj pri kaplnke Sedembolestnej Panny Márie. Radi na májovú pobožnosť prichádzajme./posledná v tomto mesiaci/

Pokračujeme v tomto týždni pred záverečným požehnaním novénou k Duchu Svätému.

Poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou – štvrtok po sv. omši. Na duchovné pobožnosti ste srdečne pozvaní.

V St., Pi. a So. sú letné kántrové dni. Obsahom sú: prosby za jednotu kresťanov, alebo za duchovné povolania. Môžete sa aj vy pridať na tento spoločný duchovný úmysel.

O upratanie kostol v sobotu by som prosil skupinu č. 8. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Nakoľko je záujem o rúška s erbom farnosti v tomto týždni príde nová „kolekcia“. Zakúpením rúška finančne podporujeme farnosť./ výrobná cena rúška je 3,50€/

Budúca nedeľa je výročitá slávnosť Zoslania Ducha Svätého – zavŕšenie Veľkonočného obdobia.

Po sv. omši o 10.30 na budúcu nedeľu bude stretnutie rodičov birmovancov. Účasť aspoň jedného z rodičov je potrebná.

Po.: za Božiu pomoc a zdravie pre Ľubomíru
Ut.: + Antóniu, + Jozefa a + rodičov