Slávime 5. veľkonočnú nedeľu./ deň matiek – myslíme na naše mami živé, alebo zosnulé/

Dnes popoludní o 13.30 hod. je mariánska pobožnosť „Večeradlo s Pannou Máriou“.Srdečne ste pozvaní.

Št.: neprikázaný sviatok sv. Mateja, apoštola.
So.: spom. sv. Jána Nepomuckého, kňaza a mučeníka.

15. min. pred sv. omšou býva májová pobožnosťV sobotu za priaznivého počasia májová pobožnosť bývať o 18.00 hod. aj pri kaplnke Sedembolestnej Panny Márie. Radi na májovú pobožnosť prichádzajme.

Poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou – štvrtok po sv. omši. Na duchovné pobožnosti ste srdečne pozvaní.

O upratanie kostol v sobotu by som prosil skupinu č. 6. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Budúca nedeľa je 6. veľkonočná.

Na budúcu nedeľu je v našej farnosti celofarská poklona k Najsvätejšej Sviatosti Oltárnej. Sviatosť Oltárna sa vystaví po sv. omši o 10.30 hod. a bude vystavená do 16.30 hod. Už teraz si urobme program tak, aby sme si našli čas pre živého Ježiša prítomného vo Sviatosti Oltárnej./ jednotlivý čas pred Sviatostným Kristom bude rozdelený podľa „ruži“ ružencového bratstva/

Po.: + Juraja Ďuricu a + rodičov
Ut.: + Matúša, + Alžbetu a + Jána