Slávime sviatok Obetovania Pána, zároveň prvú nedeľu mesiaca.

Dnes o 14.00 hod. je prvonedeľná pobožnosť, ktorá sa ukončí eucharistickým požehnaním.

Po.: ľub. spom. sv. Blažeja, biskupa  a mučeníka
Tento deň sa udeľuje Svätoblažejské požehnanie hrdla.
St.: spom. sv. Agáty, panny  a mučenice.
Št.: spom. sv. Pavla Mikiho a spoločníkov, mučeníkov.

Stretnutie s Pannou Máriou cez modlitbu sv. ruženca býva 40. min. pred každou sv. omšou.

Ut. 16.55 hod. pred sv. omšou sa číta sv. písmo na pokračovanie – lektúra

Št. – po sv. omši – poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou. Na duchovné podujatia ste srdečne pozvaní.

V tomto týždni máme aj prvý piatok mesiaca. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. Vo Št. a Pi. od 16.30 hod.

Pred žiakov a birmovancova vo Št. a Pi.: 16.30 – 17.00 hod. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom. Vstúpiť s čistým srdcom do druhého školského polroku je najlepším poďakovaním a zároveň najsilnejšou prosbou.

V piatok dopoludnia navštívim nevládnych farníkov v ich príbytku. Začnem o 8.30 hod.

O upratanie kostol v sobotu by som prosil skupinu č. 11. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Budúca nedeľa 5. v období cez rok. Po sv. omši o 10.30 hod. bude stretnutie rodičov birmovancov i detí, ktoré v tomto školskom roku pôjdu k 1. sv. prijímaniu. Účasť je potrebná. /stretnutie bez detí/

Po.: +Jozefa a + Martu Krškovych
Ut.: + Alžbetu, + Máriu, + Jozefa a + rodičov