Prežívame 22. cezročnú nedeľu. Dnes o 16.30 hod. z pred fary, a ak to počasie dovolí je pozvanie na cyklopúť s deťmi. Pozvaní sú: ich rodičia, žiaci prvého stupňa, ale aj dospelí. Potrebná je prilba.

Št.: spom. sv. Gregora Veľkého, pápeža a učiteľa Cirkvi.
So.: prvá sobota mesiaca.

Sv. ruženec býva – 40. min. pred sv. omšou.

Ut. 17.55 hod. pred sv. omšou sa číta sv. písmo na pokračovanie – lektúra.

Poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou – štvrtok po sv. omši.

V stredu pri sv. omši o 8.00 hod. budeme prosiť o Dary Ducha Svätého pre žiakov, študentov a pracovníkov školstva pre nový školský rok 2020/21. K tejto sv. omši sú pozvaní všetci, ktorým záleží na mladej generácií. Pri sv. omši budeme myslieť aj na tých žiakov a študentov, ktorí študujú mimo našej farnosti.

V tomto týždni je prvý piatok mesiaca september. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. Vo Št. a Pi.- hodinu pred sv. omšou.

Pre deti a mládež vo Št. a Pi.: 17.30 – 18.00 hod. Mať čisté srdce, milosť posväcujúcu v duši je najkrajší vstup do nového školského roka. Iba pripomínam možnosť urobenia si prvých piatkov. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom.

V piatok dopoludnia navštívim nevládnych farníkov v ich príbytku.

O upratanie kostol a okolia v sobotu by som prosil skupinu č. 9. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať, sPBz.

Je možnosť si zakúpiť nové čísla KN.

Budúca nedeľa je 23. nedeľou v období cez rok.

Po.: + Máriu Martinkovú a + rodičov z obidvoch strán /R/
Ut.: + Jozefínu a + Pavla Masláka