Slávime 1. pôstnu nedeľu, zároveň prvú nedeľu mesiaca. Dobrodincom za milodar pre SKCH v mene diecézneho biskupa sPBz. /Ako finančné prostriedky zo zbierky rozdeľujú nájdete na nástenke pred kostolom/.

Dnes popoludní o 14.00 hod. je pobožnosť krížovej cesty.

Ut. 16.55 hod. pred sv. omšou sa číta sv. písmo na pokračovanie – lektúra.
Št. – po sv. omši – poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou.
Pi.: 16.45 hod. ruženec Božieho milosrdenstva, 17.00 hod. pobožnosť krížovej cesty.
stredu, piatok a sobotu sú jarné kántrové dni. Obsahom je: príprava na pokánie, na sv. zmierenia a činorodá láska k blížnemu. Záväzný je iba jeden deň.

Stretnutie s Pannou Máriou cez modlitbu sv. ruženca býva 40. min. pred každou sv. omšou.

V tomto týždni máme aj prvý piatok mesiaca. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. Vo Št. a Pi. od 16.30 hod.

Pred žiakov a birmovancova vo Št. a Pi.: 16.30 – 17.00 hod. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom.

V piatok dopoludnia navštívim nevládnych farníkov v ich príbytku. Začnem o 8.30 hod.

O upratanie kostol v sobotu by som prosil skupinu č. 3. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Budúca nedeľa je 2. pôstna.

Po.: + Milana, + rodičov a + čl. r. Hulvátovej
Ut.: + Jozefa, + Emila a + rodičov Kozákovych