Prežívame slávnosť Sedembolestnej Panny Márie, patrónky Slovenska – hody našej krajiny.

Po.: spom. sv. Kornélia, pápeža a sv. Cypriána, biskupa, mučeníkov.
Pi.: sv. Ondreja Kíma Taegona, kňaza, a Pavla Chonga Hasanga a spoločníkov, mučeníkov.
So.: neprikázaný sviatok sv. Matúša, apoštola.

Každý deň 40. min. pred sv. omšou býva stretnutie s Pannou Máriou cez modlitbu sv. ruženca.

Št. – po sv. omši – poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou.

Na pondelok o 10.00 hod. by som prosil ochotných farníkov a farníčky o vyčistenie skaliek okolo kostola, fary a na cintoríne.

Hodová slávnosť s príležitosti úcty sv. Gála bude v našej farnosti 13. októbra.

O upratanie kostol by som prosil v sobotu skupinu č.3. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Večernou sv. omšou v sobotu začínajú v našej farnosti ľudové farské misie, ktoré budú viesť pátri františkáni. Konkrétni program misií máte už aj na nástenke pred kostolom, na webovej stránke farnosti, ale aj na dôležitých miestach farnosti. V tomto týždni program misií si nájdete aj vo Vašej poštovej schránke. Srdečne ste pozvaní.

Budúca nedeľa je 25. v období cez rok.

Po.: + Jozefa Mikuláša a + Ľudmilu Kalusovú /R/
Ut.: + Zuzanu a + Františka Markovych
St.: + Jozefa, + Máriu Královych, + dcéru Zuzanu, + Jozefa a + Jozefa /R/
Št.: + Ondreja, + Máriu a + rodičov