Prežívame nedeľu Svätej rodiny: Ježiša, Márie a Jozefa.

Zo stolíka, kde sa predáva kat. tlač je možnosť si pre rodičov zobrať posolstvo diecézneho biskupa. Nech Vám padne na duchovný úžitok.

Ut.: spom. sv. Silvestra I, pápeža. Pri sv. omši o 16.00 hod. budeme Dobrému Pánu Bohu ďakovať za udelené dobrodenia  r. 2019.
St.slávnosť Panny Márie Bohorodičky – Nový rok. Viaže nás vo svedomí účasťou na sv. omši tak ako v nedeľu, keďže je aj štátny sviatok, sv. omše sú : 7.30 a 10.30 hod.
Št.: spom. sv. Bazila Veľkého a Gregora Nazianzského, biskupov a učiteľov Cirkvi.

Stretnutie s Pannou Máriou cez modlitbu sv. ruženca býva 40. min. pred každou sv. omšou.

Ut. 15.25 hod. pred sv. omšou sa číta Sv. písmo na pokračovanie – lektúra

Št. – po sv. omši – poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou.

V tomto týždni máme aj prvý piatok mesiaca Január. Keďže sv. spoveď ste si mnohí vykonali tesne pred Vianocami je platná aj k prvému piatku, ale kto by potreboval je možnosť k sviatosť zmierenia pristúpiť – 30. min. pred každou sv. omšou.

V piatok dopoludnia navštívim nevládnych farníkov v ich príbytku. Začnem o 8.30 hod.

O upratanie kostol v sobotu by som prosil skupinu č. 6. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Budúca nedeľa je Druhá po Narodení Pána.

Po.: za Božiu pomoc a obrátenie pre Pavla /ráno 7.30 hod./
Ut.: + Ondreja a + Evu /16.00 hod./