Prežívame nedeľu Krista Kráľa – zároveň poslednú nedeľu liturgického roka.

So.: neprikázaný sviatok sv. Ondreja, apoštola.

Stretnutie s Pannou Máriou cez modlitbu sv. ruženca býva 40. min. pred každou sv. omšou.

Št. – po sv. omši – poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou.

Kto by z detí a mládeže chcel účinkovať v jasličkovej pobožnosti na Vianoce môže prísť na sv. omšu v piatok. Po nej sa budú rozdeľovať úlohy a služby.

Je možnosť si v sakristii zahlásiť nové adresy tých farníkov, ktorí zo zdravotných dôvodov nemôžu pristúpiť k Vianociam k sv. spovedi. U tých, ktorých som bol k Veľkej noci už zahlasovať nemusíte. Kedy ich prídem vyspovedať Vám včas dám vedieť./ ku ktorým chodím raz do mesiaca sa to netýka/

O upratanie kostol by som prosil v sobotu skupinu č. 1. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Budúca nedeľa je 1. adventná – začiatok nového cirkevného roka.

Pri sv. omšiach sa budú požehnávať adventné vence i sviece môžete si ich priniesť na požehnanie, oni nám budú pripomínať, aby sme aj duchovne prežívali prípravu na Vianoce.

Po sv. omši o 10.30 budú mať rodičia zo svojimi deťmi, ktoré navštevujú škôlku a prvý stupeň Z.Š. možnosť stretnutia, kde sa dozvedia ako sa zapojiť do duchovnej prípravy pred Vianocami. Srdečne ste pozvaní.

Po sv. omšiach je B.U Žiliny vyhlásená jesenná zbierka na potreby SKCH. DsPBz.

Po.: + Jozefa, + Justínu a + Jána Sataníkovych
Ut.: 13.00 pohrebná sv. omša + Pavla Mošku „Nech odpočíva v pokoji“
St.: + Milana Kujaníka a + rodičov /R/
Št.: + Margitu a + Ondreja Markovych