Prežívame 26. nedeľu cez ročnú.

Po.: spom. sv. Hieronyma, kňaza a učiteľa Cirkvi.
Ut.: spom. sv. Terézie z Lisieux, panny a učiteľky Cirkvi.
St.: spom. Svätých anjelov strážcov.
Pi.: spom. sv. Františka Assiského.
So.: prvá v mesiaci

Večerné a ranné sv. omše od pondelka budú bývať tak ako v letnom čase: 18.30 a 7.30 hod.

Mesiac október je mesiacom Panny Márie– vďaka modlitbe sv. ruženca. V tomto mesiaci sa zvlášť slávnostnejšie a radostnejšie modlíme túto krásnu modlitbu. Môžem pri tejto modlitbe získať aj úplné odpustky. Kto sa modlí ruženec v kostole a v rodine. Modlitba sv. ruženca /od utorka/v tomto mesiaci bude bývať 30. min. pred každou sv. omšou. Bude sa modliť iba sv. ruženec, aby vyznela jeho hĺbka a krása.

V Ut. sú k predmodlievaniu sv. ruženca pozvané deti a žiaci.

V piatok birmovanci a  študenti.

Št. – po sv. omši – poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou.

V tomto týždni je prvý piatok mesiaca Október. Nakoľko mnohí z Vás pristúpili k sviatosti zmierenia počas farských ľudových misií sviatosť zmierenia sa bude vysluhuje 30. min. pred sv. omšami.

Najbližšia návšteva nevládnych farníkov v ich príbytku bude v Novembri na prvý piatok./ Aj oni boli navštívení bratmi františkánmi/

O upratanie kostol by som prosil v sobotu skupinu č. 5. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Budúca nedeľa je 27. v období cez rok, zároveň prvá v mesiaci.

Po.: + Michala Masláka, + rodičov z obidvoch strán
Ut.: + Karola Kršku