Prežívame 2. adventnú nedeľu. Dnes o 13.30 hod. je mariánska pobožnosť „Večeradlo s Pannou Máriou“.

Po.: preložená slávnosť Nepoškvrneného Počatia Panny Márie, kresťana – katolíka viaže vo svedomí účasť na sv. omši tak ako v nedeľu. Sv. omše, keďže je pracovný deň: 7.30 a 17.30 hod.
Pi.: spom. sv. Lucie, panny a mučenice.
So.: spom. sv. Jána z Kríža, kňaza a učiteľa Cirkvi.

Sv. ruženec ráno býva po rorátnej sv. omši.

Pred večernými sv. omšami – 40. min.

Počas „Roku Sv. Písma“, ktorý prežívame budeme v našej farnosti každý utorok 35. min. pred sv. omšou čítať na pokračovanie Sv. Písmo. Začneme Novým zákonom. Čítanie sv. Písma nahradí v utorky modlitbu sv. ruženca.

Št. – po sv. omši – poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou.

V St., Pi. a So. sú zimné kántrové dni. Záväzný je jeden z nich. Obsahom kántrových dní je: príchod Božieho kráľovstva do rodín, duchovná obnova rodín, pokoj a spravodlivosť vo svete.

stredu od 11.00 hod. navštívim nevládnych farníkov v ich príbytku, ktorý sa zo zdravotných dôvodov nemôžu zúčastniť vianočnej sv. spovedi v kostole.

Sviatosť manželstva si o 15.00 hod. pri obrade vyslúži:
Tomáš Krško a Anna Mecková„Sv. Joachim a Anna, orodujte za nich“

Nácvik jasličkovej pobožnosti je v piatok po sv. omši. Povzbudiť deti v projekte „vianočný stromček“

O upratanie kostol by som prosil v sobotu skupinu č. 3. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Budúca nedeľa je 3. adventná –nedeľa „gaudete“ radosti.

Po.: 7.30 za Visolajských farníkov
      17.30 ZBP pre Viktóriu Balučic