Prežívame 13. nedeľu v období cez rok.

Ut.: neprikázaný sviatok Návšteva Panny Márie.
St.: neprikázaný sviatok sv. Tomáša, apoštola.
Pi.: slávnosť sv. Cyrila a Metoda, slovanských vierozvestov, keďže je aj štátny sviatok sv. omše ako v nedeľu.
So.: prvá sobota mesiaca.

V tomto týždni je prvý piatok mesiaca Júl. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. Vo Št.- hodinu pred sv. omšou.

Pre deti a mládež zvlášť vo Št. – 17.30 – 18.30 hod. Môžu prísť pred hoci – ktorou sv. omšou. Iba pripomínam možnosť urobenia si prvých piatkov pre prvoprijímajúce deti ako i pre birmovancov. Najkrajšie poďakovanie za Božie dary, ktoré ste obsiahli počas skončeného školského roka je mať čisté srdce. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom.

V piatok dopoludnia navštívim nevládnych farníkov v ich príbytku. Začnem o 8.00 hod.

Farské ľudové misie v našej farnosti budú na jeseň v termíne od 18. – 29. septembra. Budú ich viesť bratia františkáni. Myslime na tento spoločný úmysel vo svojich modlitbách a obetách.

O upratanie kostol by som prosil v sobotu skupinu č.4. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Budúca nedeľa je 14. v období cez rok, zároveň prvá nedeľa  mesiaca.

Po.: + Máriu a + Pavla Palkechovych
Ut.: + Pavla Janúcha