Prežívame nedeľu nedieľ Veľkonočnú.

Dnes popoludní o 14.00 hod. je prvonedeľná pobožnosť.

Liturgický kalendár:

Od dnes do budúcej nedele slávime Veľkonočnú oktávu. Týchto osem dní prežívame akoby jeden, slávnostný pre nás kresťanov – katolíkov najdôležitejší.

Počas celého Veľkonočného obdobia sa namiesto modlitby Anjel Pána modlí mariánska antifóna Raduj, sa nebies kráľovná.

Sv. ruženca býva – 40. min. pred sv. omšou./celé veľkonočné obdobie sa modlí slávnostný sv. ruženec/

Poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou – štvrtok po sv. omši. Na duchovné pobožnosti ste srdečne pozvaní.

V tomto týždni máme aj prvý piatok mesiaca Apríl. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje od utorka 30. min. pred sv. omšami. Tí čo ste boli k sv. spovedi pred týmito sviatkami máte to platné.

V piatok dopoludnia navštívim nevládnych farníkov v ich príbytku. Začnem o 8.00 hod.

O upratanie kostol i okolie by som prosil skupinu č.12. Ženám ktoré v tomto týždni budú upratovať náš kostol sPBz.

Budúca nedeľa je 2. Veľkonočná, nedeľa Božieho milosrdenstva.

Po.: 7.30 + Pavla Polackyho
      10.30 na úmysel kňaza