Slávime nedeľu Krista Kráľazároveň poslednú nedeľu liturgického roku.

Liturgický kalendár:
Pi.: neprikázaný sviatok sv. Ondreja, apoštola
So.: prvá sobota v mesiaci

V pondelok po večernej sv. omši by som sa chcel stretnúť s tými, ktorí v kostole čítavate pri sv. omši liturgické čítania. Kto nečítava a chcel by budem len rád, že sú viacerí zapojení do sv. omše. Ste srdečne pozvaní.

Je možnosť si v sakristii zahlásiť nové adresy tých farníkov, ktorí zo zdravotných dôvodov nemôžu pristúpiť k Vianociam k sv. spovedi. U tých, ktorých som bol k Veľkej noci, alebo na Vianoce už zahlasovať nemusíte. Kedy ich prídem vyspovedať Vám včas dám vedieť./ ku ktorým chodím raz do mesiaca sa to netýka/

Nácvik jasličkovej pobožnosti je v piatok po sv. omši.

O upratanie kostol by som prosil v sobotu dopoludnia skupinu č.10. Ženám i mužom, ktoré v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Pre tých, ktorí odoberáte KN tu v kostole od nového roku1ks. bude stáť 0,70 € a mesačník „Naša Žilinská diecéza“ 1ks. 1€.

Budúca nedeľa je 1. adventná. Pri sv. omšiach sa budú požehnávať adventné vence môžete si ich priniesť na požehnanie, oni nám budú pripomínať, aby sme aj duchovne prežívali prípravu na Vianoce.

Po sv. omšiach je B.U zo Žiliny vyhlásená jesenná zbierka na potreby SKCH. DsPBz.

Po.: + Zdenku, + Štefana Ďurkovičovych a + čl. r. Ďurkovičovej
Ut.: + Mariána, + Štefana Moškovych a + rodičov