Slávime 30.v období cez rok.

Liturgický kalendár:
Št.: slávnosť Všetkých svätých, kresťana – katolíka viaže vo svedomí účasť na sv. omši tak ako v nedeľu. Sv. omše, keďže je aj štátny sviatok: 7.30 a 10.30 hod.

Pi.: Spomienka na Všetkých Verných Zosnulých. Sv. omše: 7.30, 17.30 hod. Po večernej sv. omši bude tu v kostole pobožnosť za duše v očistci.
V čase od 1./12.00 hod./- 8.11. je možnosť získať v prospech zosnulých úplne odpustky, keď splníme: sv. spoveď v blízkosti tejto spomienky, každodenné sv. prijímanie, vylúčiť akúkoľvek pripútanosť k hriechu aj k všednému, návšteva cintorína /keď sa nám nedá stačí byť aspoň mysľou na cintoríne/
So.: prvá sobota mesiaca

Od pondelka vo večerné sv. omše bývajú o 17.30, ranné tak ako doposiaľ 7.30 hod.

Októbrová modlitba sv. ruženca bývať 30. min. pred každou sv. omšou.

V Ut. sú k predmodlievaniu sv. ruženca pozvané deti, žiaci a študenti.

modlitby: Verím Boha, Otče náš a na úmysel sv. Otca.Odpustky pre duše v očistci možno získať 1 krát denne.

V tomto týždni máme aj prvý piatok mesiaca November. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje: 1. hod. pred sv. omšami.

Pred deti a mládež : Pi.: 16.30 – 17.00 hod.Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom.

O upratanie kostol by som prosil skupinu č.6. Ženám i mužom, ktoré v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Budúca nedeľa je 31. v období cez rok, zároveň prvá nedeľa.

Po.: + Jozefa, + Annu a + Františka Kanisovych
Ut.: + priateľa