Prežívamev našej farnosti slávnosť hodov.

Liturgický kalendár:

Októbrová modlitba sv. ruženca bývať 30. min. pred každou sv. omšou.

V Ut. sú k predmodlievaniu sv. ruženca pozvané deti, žiaci a študenti.

Je možnosť si pri obnovenom oltári Sedembolestnej Panny Márie, pozrieť zábery ako vyzeral oltár pred obnovou.

Srdečné PBz všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k  novému misijnému krížu. Požehnanie bude včas oznámené.

Taktiež veľká vďaka patrí chlapom, ktorí v stredu posledný krát v tomto roku pokosili záhradu.

O upratanie kostol by som prosil skupinu č.5. Ženám i mužom, ktoré v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Zo soboty na nedeľu sa mení letný čas na zimný. Hodinky sa posúvajú o jednu hodinu späť.

Budúca nedeľa je 30. v období cez rok.

Blíži sa Pamiatka Všetkých Verných zosnulýchv tieto dni chodíme upravovať hroby našich zosnulých. Nezabudnime na to podstatné: sv. omša/je možnosť aj poslať na sv. omšu mimo farnosť/, modlitba, sv. prijímanie, snažiť sa žiť tak, aby naši zosnulí „mali z Nás radosť“/

Po.: 15.30 pohrebná sv. omša + Jozefa Benka „Nech odpočíva v pokoji“/zmena/
Ut.: + Urbana, + Máriu a + Máriu Kanisovych