Prežívame 28. nedeľu cez rok“.

Dnes popoludní o 13.30 hod. je mariánska pobožnosť „Večeradlo s Pannou Máriou“.

Liturgický kalendár:

Modlitba sv. ruženca v októbri  bývať 30. min. pred každou sv. omšou.
Po.: spom. sv. Terézie od Ježiša, panny a učiteľky Cirkvi
Ut.: slávnosť sv. Gála, kňaza – patróna nášho kostola a farnosti
St.: spom. sv. Ignáca Antiochijského, biskupa a mučeníka
Št.: neprikázaný sviatok sv. Lukáša, evanjelistu

V Ut. sú k predmodlievaniu sv. ruženca pozvané deti, žiaci a študenti.

V piatok je žiacka sv. omša. O 17.30 hod. – hodinu pred sv. omšou bude v klubovni na fare nácvik piesni na sv. omšu. Na žiacke sv. omše ako i spevokol sú pozvané deti, žiaci i študenti. Teda aj žiaci a študenti, ktorí navštevujú školu mimo Visolaj. Pre žiakov, ktorí sa pripravujú na prvé sv. prijímanie, alebo chcú ísť k sviatosti birmovania je táto sv. omša súčasťou ich prípravy. Rodičia pripomeňte žiackú sv. omšu svojim ratolestiam.

Chcel by som poprosiť ochotných mužov i ženy o upratovanie okolia kostolak hodovej slávnosti. Brigáda bude v pondelok o 9. 00 hod.

Po skončení sv. omše na budúcu nedeľu o 10.30 ste srdečne pozvaní na skromné agapé pred kostol. Kto by chcel prispieť: koláčmi, slaným pečivom, alebo všelijakými jedlými dobrotami môže svoje dary priniesť v sobotu do klubovne na faru v čase 17.00 – 19.00 hod. Ďakujem veľmi pekne.

O upratanie kostol by som prosil skupinu č.4. Ženám i mužom, ktoré v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Budúca nedeľa je 29. v období cez rok,v našej farnosti budeme sláviť meniny chrámu – hody. Kto má pri sv. omši, kde sa slávia meniny kostola plnú účasť na sv. omši, teda je aj na sv. prijímaní a splní aj známe podmienky môže získať stav svojho vnútra ako po sv. krste. Preto povzbudzujem k sv. spovedi v tomto týždni.

Po.: + Gitu Jandovú a + rodičov
Ut.: + Jozefa, + Máriu Maslákovych, + Emíliu a + Ladislava