Prežívame 21. nedeľu cez rok“.

Liturgický kalendár:
Po.: spom. sv. Moniky.
Ut.: spom. sv. Augustína, biskupa a učiteľa Cirkvi.
St.: spom. Mučeníckej smrti sv. Jána Krstiteľa.
So.: prvá sobota mesiaca.

Stretnutie s Pannou Máriou býva každý deň 40. min. pred sv. omšou cez modlitbu sv. ruženca.

Št. – po sv. omši – poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou.

Chcem povzbudiť žiakov a študentov k sv. spovedi v tomto poslednom prázdninovom týždni. Mať čisté srdce, milosť posväcujúcu v duši je najkrajšívstup do nového školského roka. Možnosť sv. spovede je 30. min. pred každou sv. omšou.Rodičia povzbuďte svoje ratolesti a aj sami im buďte príkladom.

V  tomto týždni za priaznivého počasia je možnosť pre starších žiakov, mládež, ale aj dospelých ísť na  cyklotúru. Zraz je vo štvrtok o 9.00 hod. pred farou. Dôležitá je prilba.

O upratanie kostol by som prosil skupinu č. 9. Ženám i mužom, ktoré v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Veľká vďaka patrí mužom ktorí v tomto týždni pokosili farskú záhradu, taktiež úprimné Pán Boh zaplať ženám, ktoré v predchádzajúcom týždni vypleli burinu v skalkách pri fare.

Budúca nedeľa je 22. v období cez rok,zároveň prvá nedeľa mesiaca.

Po.: 7.30 + Emila Mošku /zmena/
Ut.: 18.30 + Jaroslava Šinku