Prežívame sviatok Svätej Rodiny: Ježiša, Márie a Jozefa, zároveň Silvestra. Dnes po sv. omši sa POĎAKUJEME Pánu Bohu za dary roku 2017.

Liturgický kalendár:

Modlitba sv. ruženca býva – 40. min. pred sv. omšou.

Poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou – štvrtok po sv. omši. Ste srdečne pozvaní.

Po.: slávnosť Panny Márie Bohorodičky – Nový rok, kresťana – katolíka viaže vo svedomí účasť na sv. omši tak ako v nedeľu. Sv. omše: 7.30 a 10.30 hod.

Ut.: spom. sv. Bazila Veľkého a Gregora Nazianzského, biskupov a učiteľov Cirkvi.

V tomto týždni máme aj prvý piatok mesiaca Január. Keďže sv. spoveď ste si mnohí vykonali tesne pred Vianocami k sviatosť zmierenia je možnosť pristúpiť od Po. – Pi. 30. min. pred každou sv. omšou.

V piatok dopoludnia navštívim nevládnych farníkov v ich príbytku. Začnem o 8.00 hod.

So.: slávnosť Zjavenie Pána – Troch Kráľov, kresťana – katolíka viaže vo svedomí účasť na sv. omši, sv. omše: 7.30 a 11.00 hod./zmena, pri sv. omši budú spevom doprevádzať koledníci/ Pri sv. omšiach sa bude požehnávať trojkráľová voda i krieda. Po sv. omši si ju môžete zobrať domov.

Ženám ktoré v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Budúca nedeľa je sviatok Krst Krista Pána – koniec Vianočného obdobia.

Po.: 7.30 na úmysel kňaza
10.30 za Vislojskych farníkov