Slávime nedeľu Krista Kráľa – nedeľou kedy končíme liturgický rok.

Liturgický kalendár:
Št.: neprikázaný sviatok sv. Ondreja, apoštola.
So.: prvá sobota mesiaca

Modlitba sv. ruženca – 40 min. pred sv. omšou.

Poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou – štvrtok po sv. omši. Ste srdečne pozvaní.

V tomto týždni máme aj prvý piatok mesiaca December. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. Vo Št. a Pi. od 16.30 hod.

Pred deti a mládež vo Št. a Pi.: 16.30 – 17.00 hod. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom.

Predvianočná spoločná sv. spoveď v našej farnosti, keďže Štedrý deň padne v tomto roku na 4. adventnú nedeľu bude 16.decembra/sobota/ od 10.30 – 12.00 hod.

V piatok dopoludnia navštívim nevládnych farníkov v ich príbytku. Začnem o 8.00 hod.

Aj v tomto týždni je možnosť si v sakristii zahlásiť adresy tých farníkov, ktorí zo zdravotných dôvodov nemôžu pristúpiť k Vianociam sv. spovedi. Kedy ich prídem vyspovedať Vám včas vyhlásim.

Ženám ktoré v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Nacvičovania jasličkovej pobožnosti bude v piatok po večernej sv. omši.

Budúca nedeľa je 1. adventná, zároveň prvá nedeľa mesiaca. Pri obidvoch sv. omšiach sa budú požehnávať adventné vence, ktoré si môžete priniesť na požehnanie, ktoré nám budú pripomínať, aby sme aj duchovne prežívali prípravu na Narodenie Pána Ježiša.

Po.: 17.30 + Milana Kujanika a + rodičov
Ut.: 17.30 + Jaroslava Kršku