Liturgický kalendár:
Po.: spom. sv. Augustína, biskupa a učiteľa Cirkvi.
Ut.: spom. Mučeníckej smrti svätého Jána Krstiteľa.
So.: prvá sobota mesiaca.

Modlitba sv. ruženca býva 40. min. pred každou sv. omšou.

Poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou – štvrtok po sv. omši. Ste srdečne pozvaní.

V tomto týždni máme aj prvý piatok mesiaca September. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. Vo Št. a Pi. od 16.30 hod.

Pred deti a mládež vo Št. a Pi.: 16.30 – 17.00 hod. Do nového školského roku sa najlepšie začína s čistou dušou. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom.

V piatok dopoludnia navštívim nevládnych farníkov v ich príbytku. Začnem o 8.00 hod.

Tí čo sú prihlásení na farskú púť na mariánske miesto Staré Hory odchod autobusu je v sobotu o 6.00 hod. spred Jednoty. V tomto týždni po sv. omšiach v sakristii je potrebné vyrovnať poplatok za dopravu.

Ženám ktoré v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie srdečné vďaka.

Od utorka – do piatku bude prebiehať generálna oprava zvonov. Prípadne zvonenie znamená preskúšavanie.

Budúca nedeľa je 22. v období cez rok, zároveň prvá nedeľa mesiaca September.

Po.: 17.30 + Jaroslav Šinka
Ut.: 7.30 + Jozef a + Antónia Moškovi/zmena/