Slávime nedeľu nedieľ Veľkonočnú.

Do budúcej nedele slávime Veľkonočnú oktávu. Týchto osem dní prežívame akoby jeden, slávnostný pre nás kresťanov – katolíkov najdôležitejší.

Zajtra na Veľkonočný pondelok sú sv. omše ako v nedeľu.

Počas celého Veľkonočného obdobia sa namiesto modlitby Anjel Pána modlí mariánska antifóna Raduj, sa nebies kráľovná.

Sv. ruženca býva – 40. min. pred sv. omšou./celé veľkonočné obdobie sa modlí sv. ruženec slávnostný /

Poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou – štvrtokpo sv. omši.

Na duchovné pobožnosti ste srdečne pozvaní.

Riaditeľstvo Základnej umeleckej školy z Púchova a farnosť Vás srdečne pozývajú na koncert sakrálnej hudby, ktorý sa uskutoční 29. apríla/pondelok/po večernej sv. omšiv našom kostole.Účinkovať budú aj naše talentované mladé farníčky. Bližšie informácie máte na výveske pred kostolom.

O upratanie kostol by som prosil v sobotu skupinu č.7. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Budúca nedeľa je 2.veľkonočná – nedeľa Božieho Milosrdenstva.

Po.: 7.30 + Františka Mošku a + rodičov
       10.30 + Františku a + Ladislava Mitašikovych