Slávime 5. pôstnu nedeľu, zároveň prvú nedeľu mesiaca. Za milodar v mene p. biskupov pre prenasledovaných kresťanov a vojnových utečencovsPBz.

Dnes popoludní o 14.00 hod. je pobožnosť krížovej cesty.

Ruženec Božieho milosrdenstva – piatok17.45 hod.

Pobožnosť krížovej cesty –  piatok– 18.00 hod. Na duchovné podujatia ste srdečne pozvaní.

V piatokdopoludnia navštívim nevládnych farníkov v ich príbytku, ktorí sú zahlásení k Veľkonočnej sv. spovedi. Začnem o 8.30 hod.

O upratanie kostol by som prosil v sobotu skupinu č.5. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovaťvšetkým chlapom, ktorí doteraz pomáhali pri úprave „Hlbokej cesty“. Situácia je zatiaľ taká, že sa odstránil ten „hrubý“ neporiadok. Ale chcem sa aj poďakovaťza to, že rešpektujete moju výzvu ako i výzvu OÚ, že smeti vyvážate na zberný dvor a nie do prírody. Som rád, že aj tento priestor medzi kostolom a farou sa raz bude lepšie využívať ako na odpadky a neporiadok.

Budúca nedeľa je Kvetná nedeľa.Začiatok Veľkého týždňa. Pri sv. omšiach sa budú požehnávať bahniatka, ktoré si môžete priniesť na požehnanie.

Predveľkonočná sv. spoveď v našej farnosti bude na budúcu nedeľu v čase 14.15 – 15.30 hod.

Po.: + Ladislava Lazového, + Antona a + Máriu
Ut.: + Jozefa, + Jána, + Jozefa a + rodičov Maslákovych