Slávime 4. pôstnu  – nedeľu radosti.

Dnes popoludní o 14.00 hod. je pobožnosť krížovej cesty. Téma: Kristove utrpenie – manželstvo

Večerné sv. omše v pracovné dni bývajú o 18.30 hod. Ranné nezmenenom termíne o 7.30 hod.

Ruženec Božieho milosrdenstva – piatok 17.45 hod.

Pobožnosť krížovej cesty –  piatok – 18.00 hod. Na duchovné podujatia ste srdečne pozvaní.

V tomto týždni máme aj prvý piatok mesiaca – Apríl. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. Vo Št. a Pi. od 17.30 hod.

Pred deti a mládež vo Št. a Pi.: 17.30 – 18.00 hod. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom.

Predveľkonočná sv. spoveď bude v našej farnosti na Kvetnú nedeľu – 14.apríla.

V piatok dopoludnia navštívim nevládnych farníkov v ich príbytku. Začnem o 8.30 hod.

V tomto týždni je možnosť v sakristii zahlásiť nové adresy tých farníkov, ktorí zo zdravotných dôvodov nemôžu pristúpiť k Veľkej noci k sv. spovedi. U tých, ktorých som bol k Vianociam, alebo v priebehu roka už zahlasovať nemusíte. Kedy ich prídem vyspovedať Vám včas vyhlásim./ ku ktorým chodím v prvopiatkovom týždni, tých nezahlasujte./

O upratanie kostol by som prosil v sobotu skupinu č. 4. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Budúca nedeľa je 5. pôstna nedeľa – zároveň prvá nedeľa mesiaca.

KBS je vyhlásená celoslovenská zbierka pre prenasledovaných kresťanov a vojnových utečencov. DsPBz.

Po.: + Alojza Gabriša
Ut.: + Annu a + Jozefa Brandiburovych